2018-03-09

#WspólnaLista ! Celem zwycięstwo w wyborach samorządowych.Nowoczesna podpisała z PO porozumienie o wspólnych listach do sejmików w wyborach samorządowych. Wierzymy, że koalicja spełnia oczekiwania wyborców, którzy chcą połączenia sił opozycji w wyborach. Stwarza to realną szansę na pokonanie PiS w tych i kolejnych wyborach.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym listom uda się nam pokonać PiS w większości sejmików. Fala, która wyniosła PiS do władzy opadnie, tak jak maski z twarzy polityków PiS. Współpraca N i PO jest ważnym krokiem na drodze do obalenia rządów PiS.

Musimy pamiętać, że konflikt i dzielenie to zabicie samorządności. Dlatego działamy razem na bazie wartości, które nas łączą. W nowym samorządzie będzie Polska otwarta, nowoczesna, dobrze zorganizowana, liberalna gospodarczo i światopoglądowo. – powiedziała w Sejmie Katarzyna Lubnauer.

Nasze listy są także otwarte na przedstawicieli ruchów miejskich, organizacji pozarządowych, liderów lokalnych, którzy podzielają program samorządowy przyjęty przez koalicję Platformy i Nowoczesnej.

Dla Nowoczesnej sprawą zasadniczą jest realizacja programu samorządowego opartego na wartościach, które towarzysza nam od początku powstania partii. Program przyjęty przez naszą koalicję to zapewnia.

Kandydaci N na radnych sejmików to osoby przede wszystkim dobrze znające problemy mieszkańców w swoich okręgach, kompetentne w różnych dziedzinach, społecznicy, eksperci, przedsiębiorcy. Wierzymy, że są oni w stanie wnieść świeżość, nowe spojrzenie i nowe pomysły. Jesteśmy przekonani, że otrzymają poparcie w wyborach, a wspólne listy pomogą w uzyskaniu przez nich mandatów.

Chcemy budować Polskę dla ludzi, którzy patrzą w przyszłość a nie dla ludzi, którzy tkwią w okopach historii.- zakończyła przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

/fot.arch.redakcji/

/ nowoczesna.org /herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL