2017-12-11

Racibórz. 15 grudnia odbędzie się XVII edycja Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”.W piątek, 15 grudnia, w Raciborzu odbędzie się XVII edycja Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”, ale już teraz można licytować gadżety przekazane przez piłkarza Kubę Błaszczykowskiego, tenisistkę Agnieszkę Radwańską i Zbigniewa Forysia byłego członka grupy Lombard. Aukcja dostępna jest w portalu Facebook na oficjalnej stronie wydarzenia Gwiazdka Serc Raciborskiej Izby Gospodarczej. Licytacja potrwa do 28 lutego 2018 roku, a zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym z terenu Raciborszczyzny.

Ruszyła licytacja gadżetów Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”Gwiazdka Serc to koncert charytatywny, który na stałe wpisał się w kalendarz raciborskich imprez. Na scenie Raciborskiego Centrum Kultury co roku w grudniu można zobaczyć znane postaci Raciborza ze świata kultury, biznesu i polityki, które przygotowują atrakcyjny program artystyczny. Wszystko po to, aby zebrać środki na pomoc potrzebującym z terenu Raciborszczyzny.

Środki zebrane podczas kolejnych edycji wydarzenia pochodzą głównie ze sprzedaży biletów cegiełek i od sponsorów, a od zeszłego roku również z licytacji gadżetów.

Poprzednia edycja Gwiazdki Serc to ponad 31 tysięcy złotych przekazane potrzebującym. W tym roku organizatorzy planują pobić ten rekord, dlatego XVII edycji wydarzenia również towarzyszy aukcja charytatywna.

Do wylicytowania jest piłka i zdjęcie z autografem Kuby Błaszczykowskiego cena wywoławcza to 300 złotych, strój sportowy Agnieszki Radwańskiej cena wywoławcza - 400 zł, a także płyta winylowa zespołu Lombard „Live” oraz książka z nutami i słowami piosenek z płyty „Szara maść”, cena wywoławcza gadżetów to 200 zł.

- Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu ludzi ze świata sportu i muzyki oraz was - licytujących, uda nam się pobić zeszłoroczny rekord – 31 000 złotych, dzięki czemu pomożemy większej liczbie potrzebujących. Licytacja potrwa do 28 lutego 2018 roku. Liczymy na Was - zachęca do wzięcia udziału w aukcji Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

W licytacji mogą brać udział zarówno użytkownicy Facebooka, którzy ukończyli 18 lat jak i osoby, które nie posiadają profilu w portalu społecznościowym, wystarczy, że ktoś z ich znajomych jest zarejestrowanym użytkownikiem i może wystąpić w ich imieniu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin aukcji, znajdują się w portalu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/GwiazdkaSerc/ oraz na oficjalnej stronie internetowej Raciborskiej Izby Gospodarczej http://www.rig-raciborz.pl.

* * *

Raciborska Izba Gospodarcza

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą.
Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji.


/ adventure.media.pl /herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL