2018-03-22

Tweetup z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i członków rządu."Dla nas jest bardzo ważne, żebyśmy teraz skupili się na kontynuacji wszystkich dobrych zmian, które wdrożyliśmy od ponad 800 dni naszych rządów" – powiedział szef rządu podczas spotkania z przedstawicielami mediów internetowych.

"Wierzę, że z takiej dobrej, czasami bardzo otwartej i szczerej wymiany poglądów, zrodzi się wiele pomysłów" – stwierdził premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że "chcemy z państwem rozmawiać, o tym, co waszym zdaniem nurtuje poszczególne grupy społeczne, Polaków w całym kraju, co jest dla nich najważniejsze".

Prezes Rady Ministrów podziękował wszystkim za przybycie do KPRM. "Bardzo się cieszę, że są ze mną również dzisiaj ministrowie. Jesteśmy całą drużyną, która chce dobrze służyć Polsce" – podkreślił premier.

Mateusz Morawiecki podczas przemówienia opublikował wpis na Twitterze, zaczynając tym samym Tweetup w KPRM: "Rozpoczynamy #TweetupKPRM. Kończymy zimę dobrą i otwartą dyskusją"./ premier.gov.pl /herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL