2018-03-16

Usiłowanie zabójstwa w trakcie ceremonii ślubnej.Prokuratura Rejonowa w Rybniku prowadzi śledztwo przeciwko 23-letniemu Jonatanowi B., podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa Nikoli K. i Sebastiana S. w dniu 10 marca 2018 r. w trakcie ceremonii ślubnej w Centrum Chrześcijańskim „Winnica” w Rybniku.

Zaatakował podczas składania przysięgi małżeńskiej

Jak ustalono, podczas składania przysięgi małżeńskiej, do nowożeńców podbiegł napastnik, który ugodził Sebastiana Sz. w szyję, zaś Nikolę K. dwukrotnie ranił w okolice szyi i barku. Jonatan B. został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przekazany w ręce policji.

Trzymiesięczny areszt

W dniu 12 marca 2018 r. w Prokuraturze Rejonowej w Rybniku Jonatan K. usłyszał dwa zarzuty usiłowania zabójstwa obojga pokrzywdzonych.

Podejrzany nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. W złożonych wyjaśnieniach wskazał, że powodem jego zachowania była zazdrość o Nikolę K.

Sąd Rejonowy w Rybniku uwzględnił wniosek prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dział Prasowy
Prokuratura Krajowa

Źródło: pk.gov.plherb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL