2018-01-01

Druga edycja konkursu Podatkowi liderzy rozstrzygnięta.W konkursie „Podatkowi liderzy" studenci i absolwenci zgłaszali swoje wizje podatków przyszłości. Laureaci mogą liczyć na płatny staż w Ministerstwie Finansów oraz udział w grupie roboczej, która zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań podatkowych.

Tworzenie nowych rozwiązań podatkowych, dostosowanie prawa do rozwoju techniki i szybko zmieniających się technologii to jedno z najważniejszych zadań Ministerstwa Finansów. To także temat przewodni drugiej edycji konkursu „Podatkowi liderzy". Jak będą wyglądać podatki w dobie czwartej rewolucji przemysłowej? Czy powstaną podatki przyszłości, które pomogą odbudować wpływy do budżetu i stworzyć przyjazny i prosty system podatkowy?

Na te pytania odpowiadali uczestnicy drugiej edycji konkursu „Podatkowi liderzy", którą rozstrzygnięto 22 grudnia 2017 r. Komisja konkursowa wyłoniła 12 laureatów, którzy otrzymają propozycje płatnych staży w Ministerstwie Finansów oraz włączenia się do dyskusji na temat aktualnych wyzwań, które stoją przed polskim prawem podatkowym.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w czerwcu 2017. Wówczas 14 laureatów w trakcie miesięcznych praktyk poznawało tajniki pracy nad nowymi rozwiązaniami podatkowymi.

Laureaci konkursu:

Maciej Flis
Bartosz Gryziak
Klaudia Jędrzejczyk
Łukasz Kuśmierz
Piotr Legun
Tomasz Modrzejewski
Magdalena Myszkowska
Mateusz Ożdżeński
Małgorzata Smreczak
Mateusz Soszyński
Krzysztof Szczęśniak
Aleksandra Wisławska.


/ mf.gov.pl /herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL