2017-12-08

Choinka i koncert na Placu Narutowicza w najbliższą sobotę.W sobotnie popołudnie, 9 grudnia zapraszamy na Ochotę - na Placu Narutowicza rozbłyśnie piękna iluminacja i wystąpi Katarzyna Cerekwicka. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa do 19.00.

Tego dnia świąteczna iluminacja rozbłyśnie w centrum stolicy i Ochota też zaprezentuje swoje odświętne oblicze. Na placu Narutowicza stanie 11-metrowa choinka i towarzyszące jej dekoracje. Na scenie pojawi się gwiazda - Katarzyna Cerekwicka, a wcześniej w doskonały nastrój wprawią nas utalentowane artystki ze Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. Na zakończenie pokaz laserowy.


reklamaW sobotę rozpocznie się także kiermasz świąteczny, który w tym roku potrwa aż do 23 grudnia. Na stoiskach będzie można kupić ozdoby świąteczne, stroiki, drobne upominki, zabawki oraz wyroby rękodzielnicze i tradycyjne produkty spożywcze, np. wędliny, ciasta, czy sery. Podczas dwutygodniowego jarmarku przewidujemy także różne atrakcje - pokazy, degustacje, konkursy i animacje dla dzieci./ urzadochota.waw.pl /herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL