2017-11-27

Warszawski sylwester w nowym miejscu.



Warszawski sylwester tradycyjnie odbywa się w różnych przestrzeniach miasta, a biorą w nim udział dziesiątki tysięcy warszawiaków i turystów. Rok 2018 powitamy na placu Bankowym.


reklama



O nowej lokalizacji przede wszystkim są powiadamiani mieszkańcy: W związku z tym, że jesteście Państwo sąsiadami tego wydarzenia, pragniemy poinformować Was o nim w pierwszej kolejności. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą nowy 2018 rok, mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkim starań, aby były jak najmniej dotkliwe – napisano w liście z Urzędu Miasta.

Warszawski sylwester był organizowany w różnych miejscach naszego miasta: na placach Zamkowym, Piłsudskiego, Konstytucji, Defilad oraz na błoniach Stadionu Narodowego. W tym roku Warszawa i telewizja TVN zaprasza na plac Bankowy.

Informacje o przygotowywanym koncercie, gwiazdach, atrakcjach, pokazie ogni sztucznych, ale także o zmianach w komunikacji i ruchu drogowym oraz parkowaniu podamy wkrótce.

/fot.arch.redakcji/

/ um.warszawa.pl /



herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałóww oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL